• снс01
 • снс02
 • снс03
 • снс04
 • снс05
 • снс06
 • снс07

Фулл-кретање ТВ-зид Маунт Е21СД

Кратак опис:

Screen Size 32-55″ Max Weight 35kgs(77 lbs) Distance to Wall 71-420mm Tilt +10  Degrees Mount Pattern 400×400 (max) Swivel 180 Degrees Level Adjustment -/+3 Degrees


 • Услови плаћања: Л / Ц, Д / А, Д / П, Т / Т
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Величина екрана 32-55 "
  мак Тежина 35кгс (77 лбс)
  Удаљеност од зида 71-420мм
  еп +10 степени
  моунт шаблон 400 × 400 (макс)
  обртни 180 Дегреес
  Подешавање нивоа - / + 3 Дегреес

 • Претходна:
 • Следећи:

 • 
  ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!